Zahtjev za učlanjenje u Udruženje psihologa Crne Gore

U skladu sa Statutom UPCG podnosim zahtjev za učlanjenje u Udruženje psihologa Crne Gore, u svojstvu redovnog člana, i dostavljam popunjen sledeći obrazac kojim potvrđujem sopstvenim potpisom da su unijete vjerodostojne informacije po traženim aspektima profesionalnog statusa.

Registraciona forma

Nakon uspješne registracije ovdje možete preuzeti uplatnicu za registraciju novih članova.

Ovim prihvatam da kao redovan član Udruženja psihologa Crne Gore poštujem Statut i Kodeks etike UPCG. Udruženje psihologa Crne Gore garantuje zaštitu privatnosti podataka,odnosno isti se ne mogu se ustupati drugim pravnim ili fizičkim licima, izuzev u istraživanjima i anketama psihologa kojE su od značaja za struku, o čemu Upravni odbor UPCG donosi odluku. Prema Statutu Udruženja psihologa Crne Gore redovni član Udruženja može biti registrovan i uključen u rad jedne ili više sekcija.